Діагностика зору

Діагностика зору

Діагностика зору

Сучасні люди – заручники суєтного життя у величезних мегаполісах, у яких практично не залишається часу подбати про своє здоров'я. Тому візити до лікаря, тим більше профілактичні, дуже рідкісні, а захворювання простіше попередити або вилікувати на ранньому етапі, ніж мужньо боротися з наслідками запущеної хвороби.

Ця істина на 100% вірна і щодо хвороб очей, що «помолодшали» останнім часом, як і інші захворювання організму. Покладаючи на себе турботу про здоров'я системи зору наших пацієнтів, та зважаючи на тотальну відсутність вільного часу, в «Оптика Тулузи» запровадили ефективну методику комплексної діагностики органу зору за один візит до офтальмолога.

Оптика Тулузи має професійне діагностичне обладнання. За допомогою авторефрактометра лікарі-офтальмологи визначають рефракцію очей та виробляють корекцію зору будь-якої складності. Проектор знаків необхідний визначення гостроти зору, і навіть виявлення зорових аномалій. 

Обладнання для комп'ютерної діагностики є особливою гордістю нашої клініки. Воно вважається одним із найвищоточних. Передова діагностична техніка, застосування інноваційних методів дослідження та досвід лікаря-офтальмолога є гарантом успіху повної перевірки зорової системи.