В будні дні оптика Тулузи працює з 11:00 до 16:00

JOHNSON & JOHNSON

Сортувати по:
Фільтр

Одноденні лінзи 1-Day Acuvue TruEye від Johnson&Johnson Vision Care

Johnson & Johnson — велика багатопрофільна корпорація, що діє у сфері охорони здоров'я. З моменту заснування в 1886 році на виробничих лініях випускаються лікарські препарати і продукція для підтримання здоров'я та гігієни людини. Крім цього, компанія виготовляє медичне обладнання та діагностичні прилади.

Використовуючи засоби компанії Johnson & Johnson, можна дотримуватися активного способу життя, доглядати за немовлятами, зберігати красу й дбати про близьких людей. Процес створення нових продуктів разом з удосконаленням технологій, що підвищують якість життя людей, підтверджують користь діяльності Johnson & Johnson для суспільства.

Корпорація стабільно надає інвестиційну підтримку розробникам у сфері медичних технологій, прогресивних методів лікування, а також дослідникам, які зайняті пошуком нових лікарських засобів. Johnson & Johnson сприяє розвиткові освітньої системи для фахівців медичної галузі, підтримує соціальні та благодійні проекти.

У виробничу групу входять 275 компаній із загальною чисельністю працівників більше 128 тисяч осіб. Компанії працюють у 60 країнах, де випускають споживчі товари, фармацевтичну продукцію та обладнання медичного призначення.