JOHNSON & JOHNSON

Сортувати по:
Фільтр

Термін використання пари лінз  2 тижні 

 

Ціна вказана за 1 шт

Спеціальна пропозиція діє на упаковку (6шт) за 600 грн 

Одноденні лінзи 1-Day Acuvue TruEye від Johnson&Johnson Vision Care

Нові одноденні cилікон-гідрогелеві контактні лінзи ACUVUE OASYS®1 Day з технологією HydraLuxe

Одноденні контактні лінзи 1-Day Acuvue Moist від Johnson&Johnson Vision Care підходять як для людей і з короткозорістю, так і з далекозорістю.

Acuvue Oasys with Transitions (6 лінз)

Johnson & Johnson вперше представляє свої унікальні двотижневі контактні лінзи з силікон-гідрогелюAcuvue® Oasys with Transitions™, які швидко та безпроблемно адаптовуються до мінливих умов світла.

Матеріал лінз та особливі властивості

Виготовлено із сенофілкона A – того ж високоякісного матеріалу, який використовується у звичайних Acuvue Oasys.

Лінзи оснащені Transitions™ Light Intelligent Technology™, завдяки чому вони реагують на зміни зовнішнього освітлення. Ця технологія фотохромних лінз автоматично активується, коли умови світла зміщуються – затемнення або освітлення лінзами відповідно до поточного середовища. Лінзи можуть темніти менше ніж за 60 секунд та згасати знову приблизно за 90 секунд .

Ще однією перевагою контактних лінз Acuvue Oasys with Transitions є їх здатність фільтрувати синє світло з мобільних телефонів, телевізорів, комп'ютерів та інших штучних джерел. Лінзи також мають UVA та UVB фільтри, щоб захистити очі від шкіливих сонячних променів.

Лінзи мають світлий колір як основний та індикатор, тому ви можете легко визначити, коли вони вигорнуті навиворіт. Виробник не рекомендує 14-денні лінзи для постійного носіння. Упаковка містить 6 лінз.

Johnson & Johnson — велика багатопрофільна корпорація, що діє у сфері охорони здоров'я. З моменту заснування в 1886 році на виробничих лініях випускаються лікарські препарати і продукція для підтримання здоров'я та гігієни людини. Крім цього, компанія виготовляє медичне обладнання та діагностичні прилади.

Використовуючи засоби компанії Johnson & Johnson, можна дотримуватися активного способу життя, доглядати за немовлятами, зберігати красу й дбати про близьких людей. Процес створення нових продуктів разом з удосконаленням технологій, що підвищують якість життя людей, підтверджують користь діяльності Johnson & Johnson для суспільства.

Корпорація стабільно надає інвестиційну підтримку розробникам у сфері медичних технологій, прогресивних методів лікування, а також дослідникам, які зайняті пошуком нових лікарських засобів. Johnson & Johnson сприяє розвиткові освітньої системи для фахівців медичної галузі, підтримує соціальні та благодійні проекти.

У виробничу групу входять 275 компаній із загальною чисельністю працівників більше 128 тисяч осіб. Компанії працюють у 60 країнах, де випускають споживчі товари, фармацевтичну продукцію та обладнання медичного призначення.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину