В будні дні оптика Тулузи працює з 11:00 до 16:00

SILHOUETTE

Сортувати по:
Фільтр

https://www.silhouette.com/en/optical-eyewear/purist/lg/7530

Створюючи бренд Silhouette, подружжя Аннеліза і Арнольд Шмід прагнули втілити в життя свій головний задум: ??розробити окуляри, в яких можна було б не тільки чудово бачити, але і виглядати. У 1964 році перша, зроблена здебільшого вручну, колекція оправ Silhouette покинула фабрику в Лінці (Австрія), щоб відправитися підкорювати серця покупців. Чуття і далекоглядність не підвели подружжя Шмід: незабаром бренд Silhouette яскравою зіркою засяяло на оптичному небосхилі.

Свого роду візитною карткою Silhouette є що з'явилася на ринку в 1999 році колекція найлегших титанових безободкових і безшарнірних конструкцій Titan Minimal Art (TMA), в якій чудово проявився властивий Silhouette дух новаторства. Національне управління США з аеронавтики офіційно визнало окуляри колекції TMA стандартним засобом корекції зору під час космічних польотів. Втім, вироби марки Silhouette воліють не лише астронавти.

Оправи і сонцезахисні окуляри цієї марки, що гарантує користувачам максимальний комфорт і свободу самовираження, давно вже стали улюбленим аксесуаром суперзірок і постійними «гостями» найзначиміших кінофестивалів, а також головних показів мод в Парижі, Мілані та Нью-Йорку.

Сонцезахисні окуляри і оправи

Легкість і мінімалізм

Творці бренду Silhouette, бажали розробити окуляри, в яких можна було б не тільки добре бачити, але і відмінно виглядати. Перша партія продукції була випущена в 1964 році, і незабаром бренд Silhouette став популярним у всьому світі.

У 1999 році, компанія Silhouette представила унікальну колекцію Titan Minimal Art, безоправние титанові моделі без петель і гвинтів, вагою приблизно 1,8 грама, лінія Titan Minimal Art (TMA) став найбільш продаваною моделлю в історії бренду. ТМА і сьогодні є основою колекції Silhouette. Так само національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору офіційно заявило, що окуляри Silhouette колекції Titan Minimal Art є стандартним засобом корекції зору під час космічних польотів.

Компанія Silhouette також представила новий матеріал «SPX» для виробництва оправ, це пластик володіє легкістю, міцністю і безстрашністю перед температурними перепадами.

Сьогодні компанія Silhouette це великий виробник оправ, чиє виробництво повністю перебувати в Європі (в місті в Лінці, Австрія). Не дивлячись на всі технологічні можливості, приблизно 80% виробництва очок Silhouette виконується вручну.
Оправи і сонцезахисні окуляри цієї марки, що гарантує користувачам максимальний комфорт і свободу самовираження, давно вже стали улюбленим аксесуаром суперзірок і постійними «гостями» найзначиміших кінофестивалів, а також головних показів мод в Парижі, Мілані та Нью-Йорку.