В будні дні оптика Тулузи працює з 11:00 до 16:00

Adolfo Dominguez

Сортувати по:
Фільтр

Філософія бренду - в унікальних оправах

Унікальні колекції одягу відомого дизайнера обов'язково доповнюються серією актуальних аксесуарів. Ідеальним завершенням фірмового стилю від Adolfo Dominguez, безсумнівно, є окуляри. Сонцезахисні і вишукані медичні оправи підкреслюють природну витонченість образу, надають йому свіжих відтінків елегантності та шику.

Бренд очок Adolfo Dominguez

Філософія бренду полягає в створенні практичною, функціональної, стильною і доступною продукції. Оправи для окулярів відповідають високим вимогам марки, відрізняються бездоганною якістю, зручністю і неординарним дизайном. Майстру вдається органічно поєднувати в своїх моделях природну простоту і розкіш. Їм притаманні нехитрі форми, лаконізм у деталях і декорі. У той же час кожен екземпляр ексклюзиву, наділений внутрішнім шармом.

Бренд очок Adolfo Dominguez

Піклуючись про навколишнє середовище і всіляко сприяючи поліпшенню екологічної ситуації на планеті, Адольфо Домінгес застосовує в роботі тільки натуральні матеріали, створює еко-колекції. Його вироби не тільки красиві, міцні і довговічні, але також мінімальним чином впливають на екологію.

Бренд очок Adolfo Dominguez

На окрему увагу заслуговують лінійки оправ для дітей. Виготовлені вироби з натурального гіпоалергенного сировини. Це робить їх максимально комфортними і безпечними при зіткненні з ніжною шкірою малюка. Важливою естетичною складовою кожної моделі очок є колірні варіації, а також привабливі для дітей декоративні елементи. Райдужні забарвлення аксесуарів неодмінно порадують маленьких модників.