Акцiя
За заказ понад 1000 грн доставка безкоштовна Постійні знижки На третій товар в замовленні знижка 10%

Статті

24.02.2020

Що таке мультифокальні контактні лінзи?

Даємо коротку відповідь, за більш детальною інформацією звертайтеся до нашого салону Оптика Тулузи, тел 0508131913

М’які контактні лінзи незамінні при корекції пресбіопії, викликаної порушеннями еластичності кришталика, які відбуваються найчастіше після 40 або 45 років. Вони надають можливість чітко бачити не тільки на далекій або близькій відстані, але  дозволяють легко переходити від однієї зони до іншої. З віком потрібні окуляри для далини, окуляри для читання, окуляри для роботи на комп'ютері ... Мультифокальний тип лінз позбавляє від необхідності використовувати декілька видів окулярів, такі окуляри називають прогресивними.

  Види лінз при далекозорості

    Мультифокальні лінзи - це альтернативний метод окулярної корекції. Вони мають відразу кілька зон, що відрізняються різним оптичним дією, що робить можливим якісно і правильно бачити об'єкти, без розмитих контурів, що знаходяться на різній відстані.

    Виробляються мультифокальний вид лінз з різних матеріалів. Існують жорсткі і м'які. Розрізняються вони і по дизайну.

 існують:

Концентричні лінзи, в яких чергуються кільцеподібні зони з певною оптичною щільністю, що дозволяють бачити на будь-якій дистанції. У мультифокальних лінз центральна область виконує різні функції - є лінзи з розміщеною в центрі зоною для зору на близькому розташуванні, є - для далекого бачення.

Асферічні - сучасні, більш прогресивні лінзи, так як перехід від однієї зони до іншої відбувається плавно від центру до периферії. У більшості асферичних мультифокальних контактних лінзах, область для корекції далекозорості знаходиться в центрі. Це обумовлено фізіологією ока. При розгляданні об'єктів, що знаходяться близько до ока, зіниця починає звужуватися, а при погляді на віддалені предмети, навпаки, відбувається його розширення, забезпечуючи залучення периферії очей в процес зору.

Такий вид корекції є альтернативний окулярній, а не її заміні.

Підбір мультифокальних лінз повинен робити тільки фахівець контактної корекції (офтальмолог, оптометрист) враховуючи ваші зорові потреби, та всі інші необхідні показники.

Читати далі
22.12.2019

У багатьох літні погожі дні викликають стійкі асоціації з сонцезахисними окулярами. Не дивно, адже цей аксесуар відмінно захищає очі від яскравого сонячного світла.

Читати далі
11.09.2019

Регулярно посещая офтальмолога, он или она может обнаружить признаки нарушения зрения, в том числе зрительного нерва, при повышенном внутриглазном давлении и при необходимости тщательного медицинского наблюдения с регулярными посещениями.

Читати далі
21.08.2019

С помощью них мы видим окружающий мир, видим лицо любимого человека. Только благодаря глазам вы можете увидеть, как ваш ребенок делает первые шаги в своей жизни, как он в первый раз улыбается вам, или набивает шишку об дверной косяк, пытаясь самостоятельно освоить квартиру, в которой ему предстоит провести свое детство. По глазам человека вы можете определить, как он к вам относиться или искренность его поступков, ведь не зря говорят, что глаза никогда не врут.

Читати далі