В будні дні оптика Тулузи працює з 10:00 до 17:00
У суботу з 10:00 до 16:00

Статті

Категорії
Zeiss DuraVision AntiVirus Platinum UV є першим покриттям
Zeiss DuraVision AntiVirus Platinum UV є першим покриттям
Zeiss Vision Care представила нове покриття для лінз, яке призначене для знищення на них потенційно шкідливих вірусів і бактерій. Zeiss DuraVision AntiVirus Platinum UV є першим покриттям Zeiss з антивірусними та антибактеріальними властивостями, мета якого – допомогти у покращенні гігієни лінзи. Покриття, що просвітлює, інтегроване з технологією, в якій використовується наносрібло, завдяки чому активно вбиваються потенційно шкідливі віруси і бактерії на поверхні лінз. Срібло наноситься на поверхню лінзи у вакуумі за високої температури. Матеріал виділяє іони срібла, які мають противірусну та антибактеріальну дію.
Продукт був протестований та продемонстрував відповідність стандартам ISO з антивірусних або антибактеріальних тестів сторонніми лабораторіями та інститутами у Китаї, Німеччині та Канаді.
Лінзи Zeiss з противірусним покриттям мають високу стійкість до подряпин, а також забезпечують захист від ультрафіолету до 400 нм. Покриття Zeiss DuraVision Platinum є для більшості лінз Rx, для яких його рекомендує компанія.
🏠и.Київ, вул.Тулузи 3б
Оптика Тулузи щиро вітає  з наступаючим  Новим 2022 роком!!
Оптика Тулузи щиро вітає з наступаючим Новим 2022 роком!!

NY2022

Мультифокальні контактні лінзи
Мультифокальні контактні лінзи

Що таке мультифокальні контактні лінзи?

Інтернет магазин окулярів Оптика Тулузи
Інтернет магазин окулярів Оптика Тулузи

У багатьох літні погожі дні викликають стійкі асоціації з сонцезахисними окулярами. Не дивно, адже цей аксесуар відмінно захищає очі від яскравого сонячного світла.

Захворювання зорового нерва - діагностика
Захворювання зорового нерва - діагностика

Регулярно відвідуючи офтальмолога, він або вона може виявити ознаки порушення зору, в тому числі зорового нерва, при підвищений внутрішньоочний тиск і при необхідності ретельного медичного спостереження з регулярними відвідинами.

Makija для жінок носять контактні лінзи
Makija для жінок носять контактні лінзи

В даний час контактні лінзи стали популярною альтернативою очками. Жінки з різними дефектами очей діляться на прихильників, що носять окуляри або контактні лінзи, а іноді комбінують і те, і інше.

Очі - це один з найважливіших органів людини
Очі - це один з найважливіших органів людини

За допомогою них ми бачимо навколишній світ, бачимо обличчя коханої людини. Тільки завдяки очам ви можете побачити, як ваша дитина робить перші кроки у своєму житті, як він в перший раз посміхається вам, або набиває шишку об одвірок, намагаючись самостійно освоїти квартиру, в якій йому належить провести своє дитинство. По очах людини ви можете визначити, як він до вас ставитися або щирість його вчинків, адже не дарма кажуть, що очі ніколи не брешуть.